Krásné obočí

PERMANENTNÍ MAKE-UP

MICROBLADING

RUČNÍ ČEPELKOVÁ METODA PMU

Microblading je metoda, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel, tzv. čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí, což vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelné od přírodního obočí. 

Microblading lze provádět celoročně. Po aplikaci nedoporučuje navštěvovat solárium, saunu nebo bazén po dobu hojení.   

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Pudrové obočí

Pudrový efekt je narozdíl od vláskování prováděn strojkem. Jedná se speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, kdy je pokožka poškozena sluncem. Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Oční linky

Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahrazují líčení očí. 

Varianta linek se předem pečlivě předkreslí na odlíčených očích.  

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní rty

Akvarel lips - technika vykreslených rtů za pomocí jedné barvy, cena: 5.000,- kč včetně 1 korekce. 

Glamour lips - technika stínovaných rtů za pomocí 3 barev, cena: 5.500,- kč včetně 1 korekce.        

Nová služba: VISAGE - profesionální ličení Maria Galland

Denní líčení- cena: 350,- kč.                    

Líčení po ošetření - 200,- kč.                                                                                                        

Jednorázové prodloužené řasy k líčení - 180,- kč.                                                                        

Fotomakeup - cena 490 kč

KOSMETIKA : Neinvazivní ošetření Maria Galland

Exkluzivní kosmetika MARIA GALLAND PARIS harmonizuje vaši vnitřní i vnější krásu. Krása duše i těla je zde v souladu. Není jen něčím povrchním. Maria Galland je skutečná pohádka, co potěší všechny smysly. Vítejte do světa, kde se každému dostane specializovaného kosmetického programu, co mu bod po bodu, místo vedle místa, zrevitalizuje pleť. A to doslova od kořínků vlasů po konečky prstů. A protože nejsou na světě dva lidé stejní, nenajdete ani pleť, která by byla u všech stejná.

KOSMETIKA :

Chemické peelingy MCCM

Inovační řešení s mimořádnými výsledky. Řada peelingů pro profesionální aplikaci.

Tyto chemické peelingy jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky. Volba druhu a koncentrace peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu či zvláštnostech každého klienta. 

Laserový peeling s karbonovou maskou

KOSMETIKA :

Mezoterapie

Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek.Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne. 

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20-40 minut. Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2-­4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně jednou za necelé 4 roky.

KOSMETIKA :

Lash lifting lash botox

Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB. 

Extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Bez parabenů. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po odstranění jsou jejich řasy rovné. 

KOSMETIKA :

BIO HENNA, barvení obočí Hennou

Henna Brows je jedinečná aplikace přírodní bio henny pro intenzivní barvu, trvanlivější podstínování a výživu obočí, jehož součástí je i tvarování pomocí vosku.

Novinka, díky které budete mít výrazné a krásně tvarované obočí.
Barvení hennou vytváří efekt tetování, namalovaného obočí, chytá tedy i na kůži a je tak vhodné pro zákaznice, které si přejí obočí nejen nabarvit, ale i barvou doplnit část, která případně chybí.

Brow Henna nabízí delší výdrž oproti klasickým barvám na obočí vydrží až (6 týdnů) na kůži až (2 týdny).

 Zcela přírodní složení a výběr barvy vhodné právě pro Vás.

KOSMETIKA :

Barvení obočí a řas

Jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. 

Barva se volí dle barevného typu klientky.

KOSMETIKA :

Depilace vosky CIREPIL

Nový velmi šetrný depilační systém. Depiluje bez jakéhokoliv lepivého efektu. V kombinaci s bavlněnými proužky nabízí výjimečnou flexibilitu, která zabraňuje přetržení chloupků a poskytuje nejméně bolestivý způsob depilace ze všech našich depilačních systémů.

  • Krémová struktura
  • Hypoalergenní
  • Velmi nízká bolestinost
  • Extrémní jemnost
  • Dermatologicky testovaný 

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Oživení pigmentu PMU mezi 1-1,5 rokem 50% z celkové ceny

 

NASTŘELOVÁNÍ NÁUŠNIC ESTELLE

Chirurgická ocel 

1 náušnice s nástřelem - 550,-

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ, PERMANENTNÍHO MAKE-UPU...


Konzultace 15.min zdarma

 

Vytvořte si webové stránky zdarma!